WildStar™ harika stilize edilmiş sanatsallıkla en son teknolojiyi birleştirerek çarpıcı bir görsel deneyim sunuyor. Hayret verici bir uzaylı dünyada geçen Wildstar, gelişmiş bir uygarlığın yıkıntılarında vahşi ve gizemli bir macera sunuyor – size istediğiniz şekilde oynama seçeneği sunarken daha önce görülmemiş bir seviyede keşfetme ve araştırma deneyimi vaadediyor!


DAYAK ATIP ADAM ÖTTÜR!

Nexus Gezegeni korkaklara göre bir yer değil, o yüzden botlarını bağla, lazerlerini şarj et ve kılıçlarını bile! Birçok eşsiz sınıftan birini seç ve galaksideki en tehlikeli yaratıklar ve düşmanlardan oluşan bir dizi düşmanı öldürmek için beceriye dayalı yetenekleri ve savaş mekaniklerini kullan. Daha da büyük bir meydan okuma mı arıyorsun? Öyleyse PvP savaş alanları, zindanlar ve epik raidlere gir ve savaş becerilerini en yüksek teste tabi tut!

YENİ BİR GEZEGEN KEŞFET!

Nexus, tüm evrendeki en gizemli ve tehlikeli gezegenlerden biri ve siz burayı yeni eviniz olarak seçtiniz. İşin güzel kısmı antik harabaler, mistik ormanlar ve keşfedilmemiş aylar fethedilmeyi bekliyor! İşin kötü yanı ise bu yerlerin çoğu sibernetik olarak geliştirilmiş ucubeler, korkutucu yaratıklar ve saldırgan uzaylı ırklar tarafından iskan edilmiş! Eğlence hiç bitmiyor!

GÖZLERİN BAYRAM ETSİN!

Evrenin tarihinde gelmiş geçmiş en görsel olarak etkileyici oyuna dal! Tamemen kendine has ve eskimeyen sanat stiliyle Wildstar unutulmayacak bir kişiliğe sahip. Süper havalı karakterler, büyüleyici mekanlar ve tüyler ürpertici bölüm sonu canavarlarıyla tıklım tıklım olan Wildstar her fırsatta seni göz kamaştırıcı görsel çeşitliliğiyle çarpacak. Şimdi tek yapman gereken galaksinin en iyi görünümlü cesedi olmaktan kaçınmak!

MACERANIN SURATINI TEKMELE!

Görevler mi? Bizde sadece görevler yok…Nexus’taki maceranızın dikişlerinden patlayacak kadar eğlence ve sürprizlerle dolu olmasını garantileyecek derin, çok katmanlı içerik var. Dev katil robotlarla çarpışmalar? Evet. Ölümcül uzaylı organizmaları öldürmek için zamanlı meydan okumalar? Evet. Yüzünüzü eritebilecek kapasitede güçlü antik teknoloji keşfetme? Çifte evet. Ve en iyi kısmı ne biliyor musun? Risk ne kadar çoksa, ganimet de o kadar fazla!

MÜTTEFİKLERİNİ SEÇ!

Nexus’un vahşi ve tehlikeli sınırlarında hayatta kalmak istiyorsan bir taraf seçmelisin! Düşmanlarını görkemli bir fetih ile ezmek mi istiyorsun? Öyleyse Dominion’a (Egemenlik) katıl – Nexus’un tamamında hak iddia eden güçlü bir yıldızlararası imparatorluk! Ya da belki kimseden emir almayan bir asi doğmuşsundur? Öyleyse Exiles’a (Sürgünler) katıl – paralı askerler, mülteciler ve kaçaklardan oluşan bir haydut ittifak!

YOLUNU SEÇ!

Unutma! Bu senin maceran, bu yüzden bir Path (Yol) seç ve oynamak istediğin gibi oyna! Sınıfınla birlikte bir Soldier (Asker), Scientist (Bilimadamı), Settler (Yerleşimci) ya da Explorer (Kaşif) olabilirsin – hepsi kendine has içeriğe ve seçtiğiniz oyun stiline uyacak şekilde dizayn edilmiş özel ödüllere sahip. Yani ister bir bayrak dikiyor, uzay limanı yapıyor, dağ tırmanıyor ya da garip dünya dışı mahlukları inceliyor ol, senin Yolun sadece sana ait benzersiz bir deneyim yaratıyor!

HAKKINI AL!

Pilotunu al, bir bayrak dik ve bir bira aç. Bu yer senin, onu sen buldun, sen inşa ettin ve başka biri onu senden almaya çalışacak olursa vay haline!

O DA NE …?!

Dur bir saniye. Nexus Eldanlar’ın kayıp gezegeni olmalıydı…fakat onlar burada değil ve onlara ne olduğunu bulmak sana kalıyor. Şanslısın ki arkalarında pek çok ipucu bırakmışlar. Ama aksilik şu ki bu ipuçlarından çoğu seni yıkabilir, parçalarına ayırabilir ya da buharlaştırabilir. Bu yüzden devam et, teçhizatını kuşan ve aramaya başla – gerçek orada bir yerde, eğer hayatta kalmanın bir yolunu bulabilirsen!


İş Modeli
Paths - Yollar